PAN APARACIK - SKRZYNKA WESELNA

Skrzynka weselna to oryginalny i nietuzinkowy pomysł na zbieranie prezentów, a jednocześnie ciekawy detal ślubny, którym z pewnością zaskoczysz swoich Gości. Skrzynka jest dodatkowo zdobiona delikatnym stroikiem z białą różą oraz kokardą ( w części stojaka). Stojak jest w pełni rozkładany (demontowany – rurka, dolna podstawka, górna podstawka) co umożliwia łatwy transport. Skrzynkę można dodatkowo zdjąć ze stojaka i postawić bezpośrednio na stole weselnym.

ezgif.com-webp-to-jpg

Wymiary skrzynki:

  • wysokość: 28 cm
  • długość: 40 cm
  • szerokość: 21 cm

Łączna wysokość od podłogi: 120 cm

Co otrzymujesz?

Po ustaleniu wszystkich szczegółów przyjeżdżamy ze skrzynką, którą zostawiamy na Twoim weselu. Po skończonej zabawie, na której nasza skrzynka z pewnością będzie wspaniałą i nietuzinkową ozdobą i atrakcją, przyjeżdżamy i zabieramy ją z powrotem. I to wszystko. To takie proste!

CENNIK

Skrzynka weselna

200PLN
  • Skrzynka weselna
  • Bezpłatny montaż
  • Bezpłatny dojazd do 50km

Dojazd ponad 50km rozpatrujemy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły!

Pan Aparacik to dużo więcej...

Sprawdź nasze inne atrakcje!

IMG_20190614_211912

Fotobudka

Doskonała do zaktywizowania gości oraz zapewnienia im wrażeń i wspomnień, których nie zapomną na długo. Odejdź od sztampowych imprez, na których wszystko z góry wiadomo. Zaskocz swoich gości z naszą fotobudką!

IMG_20190608_190010

Ciężki dym

Ciężki dym to idealny sposób na podkreślenie kulminacyjnych chwil wesela, takich jak pierwszy taniec lub też moment wniesienia tortu.

soap-bubbles-3517247_1280

Bańki mydlane

Wspaniała dekoracja wydarzeń takich jak ślub, wesele, urodziny, impreza z okazji Dnia Dziecka i wiele innych. Zachwyci wszystkich, nie tylko najmłodszych!

IMG_20190614_223848

Napis LOVE

Podświetlany napis LOVE wykonany z litego drewna. Wspaniała dekoracja, którą musisz mieć na swoim weselu!


Pakiet się opłaca

Aby skorzystać z kilku naszych usług daj nam znać, aby otrzymać indywidualną wycenęPan Aparacik czeka na Ciebie również w mediach społecznościowych!

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego 😉