Pan Aparacik - Napis LOVE

Wiemy doskonale, że organizując wesele lub imprezę innego typu chcesz zadbać o wszystkie szczegóły, od dobrej zabawy i samopoczucia swoich gości, po ozdoby i dekorację miejsca imprezy. Chcemy pomóc Ci w zaspokojeniu wszystkich tych potrzeb, dlatego do naszej standardowej oferty fotobudki dodaliśmy wspaniały, podświetlany, wykonany w pełni z litego drewna napis LOVE, który może być doskonałą ozdobą i dekoracją sali lub ogrodu. 

Napis LOVE to doskonały sposób na ozdobienie sali weselnej. Pięknie wygląda na zdjęciach, a w połączeniu z ciężkim dymem (który również mamy w swojej ofercie) stwarza niepowtarzalną, filmową scenerię, którą Twoi goście będą wspominać na długo po zakończeniu przyjęcia. Nasz napis jest w całości wykonany z litego drewna i mierzy ok. 105cm wysokości.

Ile to kosztuje?

Napis LOVE

350PLN
  • Bezpłatny dojazd do 50 km
  • Możliwość wynajmu napisu na wesele + poprawiny - skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły

Transport do 50 km od centrum Warszawy i Białej Podlaskiej jest bezwarunkowo bezpłatny. Dalsze odległości rozpatrujemy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły. Jesteśmy w tym zakresie bardzo elastyczni, co oznacza, że obsługujemy imprezy w Warszawie, Białej Podlaskiej, Siedlcach, Łukowie, Mińsku Mazowieckim, Łodzi i okolicach tych miast. Jak możesz zauważyć nie mamy nic przeciwko podróżowaniu i odwiedzaniu miejscowości w województwach: mazowieckim, łódzkim, lubelskim czy podlaskim.

Pan Aparacik to nie tylko fotobudka

Sprawdź nasze inne atrakcje!

Fotobudka-biala-podlaska

Fotobudka

Doskonała do zaktywizowania gości oraz zapewnienia im wrażeń i wspomnień, których nie zapomną na długo. Odejdź od sztampowych imprez, na których wszystko z góry wiadomo. Zaskocz swoich gości z naszą fotobudką!

Projekt bez tytułu

Bańki mydlane

Wspaniała dekoracja wydarzeń takich jak ślub, wesele, urodziny, impreza z okazji Dnia Dziecka i wiele innych. Zachwyci wszystkich, nie tylko najmłodszych.

IMG_20190608_190010

Ciężki dym

Ciężki dym doskonale wprowadza filmową atmosferę. Idealnie sprawdza się podczas pierwszego tańca weselnego oraz przy wprowadzaniu tortu. Stwórz niepowtarzalną atmosferę razem z nami przy pomocy naszego ciężkiego dymu!


Pakiet się opłaca

Aby skorzystać z kilku naszych usług daj nam znać, aby otrzymać indywidualną wycenęPan Aparacik jest obecny również w mediach społecznościowych: