FOTOBUDKA PAN APARACIK

Fotobudka-lukow-losice

FOTOBUDKA W ŁUKOWIE - WYRÓŻNIJ SIĘ NA TLE INNYCH!

Organizujesz wesele, urodziny, imieniny? Jesteś odpowiedzialny za organizację studniówki, balu gimnazjalnego lub firmowej imprezy integracyjnej? Masz już wszystko dopięte na ostatni guzik i uważasz, że lepiej już być nie może? Tak się składa, że do Łukowa dojeżdża Pan Aparacik – najprawdopodobniej najfajniejsza fotobudka w okolicy! A to oznacza, że zawsze może być lepiej!

Razem z nami możesz w prosty sposób uczynić swoją imprezę jeszcze bardziej wyjątkową. To proste. Jeżeli Twoja impreza odbywa się w Łukowie lub okolicach, skontaktuj się z nami, abyśmy odwiedzili właśnie Ciebie. Nasza fotobudka to najlepszy sposób, aby uczynić wydarzenie niezapomnianym – zdjęcia drukowane przy pomocy naszej fotobudki uwiecznią wspaniałe momenty na zawsze.

Znamy przepis na udaną imprezę. Po pierwsze, zabawa musi trwać. Nie możemy pozwolić sobie na żadne przestoje. Po drugie, wszyscy goście muszą mieć komfort, aby móc skupić się na zabawie. Dlatego właśnie zdjęcia wykonane przy użyciu naszej fotobudki są drukowane w ciągu kilkunastu sekund po każdej sesji zdjęciowej, a obsługą fotobudki zajmuje się w pełni profesjonalny i przeszkolony animator. Wszystko po to, aby Twoi goście mogli skupić się na niekończącej się zabawie bez niepotrzebnych przerw! Tylko u nas dobra zabawa i profesjonalizm idą ze sobą w parze.

Z naszą fotobudką dojeżdzamy do Łukowa i okolic na każdy rodzaj imprezy, takie jak na przykład:

Wesele

Urodziny

Studniówka

Impreza Firmowa

Kliknij przycisk poniżej, aby zobaczyć więcej!

NAPIS LOVE W ŁUKOWIE - IDEALNY KOMPAN DO FOTOBUDKI!

Nasza fotobudka to wspaniała atrakcja, która rozrusza każdą imprezę. Jednak Łuków (i okolice) zasługuje na więcej! Dlatego oprócz fotobudki mamy w swoim portfolio również piękny, drewniany, podświetlany napisu LOVE, który doda Twojej imprezie blasku, na który zasługuje. Nasz napis najlepiej prezentuje się w towarzystwie naszej fotobudki, jednak jest również w stanie uświetnić Twoje wydarzenie w pojedynkę 🙂 

Podoba Ci się nasz napis? Kliknij przycisk poniżej!

Pan Aparacik jest obecny również w:

sam-fotobudka-łuków

Czy odwiedziłeś nas już w mediach społecznościowych? Pan Aparacik czeka właśnie na Ciebie!