Fontanny iskier

Macie już wszystko zaplanowane na pierwszy taniec na swoim weselu? Układ taneczny macie opanowany do perfekcji? Postaraliście się nawet o ciężki dym, aby podkreślić charakter tej podniosłej chwili? Okazuje się, że Wasz pierwszy taniec może być jeszcze bardziej wyjątkowy! To wszystko dzięki naszej pirotechnice scenicznej, czyli fontannom iskier, które sprawią, że Wasz układ taneczny będzie naprawdę wybuchowy!

Wyrzutnie iskier to uniwersalna atrakcja do podkreślenia kulminacyjnych i kluczowych momentów Twojego wesela lub innej uroczystości. Doskonale sprawdzą się na przykład przy wprowadzeniu tortu weselnego, wejściu Młodej Pary, ślubnych toastach itd. Spektrum zastosowań wyrzutni jest w zasadzie nieograniczone i zależy tylko od Twojej wyobraźni! Jedno jest pewne – efektowna pirotechnika zachwyci Twoich gości. 

W 100% efektowne, bezpieczne i profesjonalne

  • EFEKTOWNE - fontanny iskier to doskonały sposób na wyeksponowanie kulminacyjnych momentów Twojego wydarzenia. Efekt końcowy zapiera dech w piersiach, tworząc wspaniałe tło dla Twoich filmów i zdjęć!
  • BEZPIECZNE - nasz produkt jest w 100% nietoksyczny, wolny od dymu i przystosowany do bezpiecznego używania w pomieszczeniach.
  • PROFESJONALNE - używamy wyrzutni najwyższej jakości, które gwarantują spektakularny efekt i niezawodność. Zajmujemy się rozstawieniem i obsługą sprzętu podczas Twojej uroczystości.

Fontanny iskier - poznaj ceny

4 sztuki

400PLN
  • Bezpłatny dojazd do 50 km

6 sztuk

500PLN
  • Bezpłatny dojazd do 50 km

8 sztuk

600PLN
  • Bezpłatny dojazd do 50 km

Transport do 50 km od centrum Warszawy i Białej Podlaskiej jest bezwarunkowo bezpłatny. Dalsze odległości rozpatrujemy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły. Jesteśmy w tym zakresie bardzo elastyczni, co oznacza, że obsługujemy imprezy w Warszawie, Białej Podlaskiej, Siedlcach, Łukowie, Mińsku Mazowieckim, Łodzi i okolicach tych miast. Jak możesz zauważyć nie mamy nic przeciwko podróżowaniu i graniu w miejscowościach w województwach mazowieckim, łódzkim, lubelskim czy podlaskim.

Oczywiście, Pan Aparacik to nie tylko fontanny iskier!

Sprawdź nasze inne atrakcje!

fotobudka-warszawa-wynajem

Fotobudka

Doskonała do zaktywizowania gości oraz zapewnienia im wrażeń i wspomnień, których nie zapomną na długo. Odejdź od sztampowych imprez, na których wszystko z góry wiadomo. Zaskocz swoich gości z naszą fotobudką!​

IMG_20190608_190010

Ciężki dym

Ciężki dym to idealny sposób na podkreślenie kulminacyjnych chwil wesela, takich jak pierwszy taniec lub też moment wniesienia tortu.

Projekt bez tytułu

Bańki mydlane

Wspaniała dekoracja wydarzeń takich jak ślub, wesele, urodziny, impreza z okazji Dnia Dziecka i wiele innych. Zachwyci wszystkich, nie tylko najmłodszych.​

IMG_20190614_223848

Napis LOVE

Podświetlany napis LOVE wykonany z litego drewna. Wspaniała dekoracja, którą musisz mieć na swoim weselu!


Pakiet się opłaca

Aby skorzystać z kilku naszych usług daj nam znać, aby otrzymać indywidualną wycenęPan Aparacik jest obecny również w mediach społecznościowych: