Pan Aparacik - taniec w chmurach

Wiemy, że organizując wesele pragniesz, aby wszystko wyglądało spektakularnie i bajkowo. Zdajemy sobie sprawę, że ten wyjątkowy dzień wymaga specjalnej oprawy. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom przygotowaliśmy urządzenie wytwarzające dym unoszący się kilkanaście centymetrów nad ziemią, jaki znasz z filmów. Poczuj się jak król parkietu, brylujący na oczach zachwyconych gości. Spraw, aby Wasz pierwszy taniec był niezapomniany i filmowy. Dodaj jeszcze więcej uroku wspaniałej chwili wniesienia tortu z białym dymem unoszącym się lekko ponad ziemią niczym chmury. Podkreśl rangę kulminacyjnych momentów swojego wesela przy użyciu ciężkiego dymu.

Ciężki dym sprawia wrażenie, jakby para młoda tańczyła w chmurach. W przypadku par świetnie radzących sobie na parkiecie pozwala podkreślić i uwydatnić podniosły charakter momentu pierwszego tańca, a w przypadku osób, którym przychodzi to nieco trudniej pomaga ukryć wszystkie niedociągnięcia i niedoskonałości i uwydatnić szczęście na ich twarzach, czyli to, co w tym momencie jest tak naprawdę najistotniejsze.

Nasza wytwornica ciężkiego dymu to jeden z najlepszych modeli dostępnych na rynku. Wszystko po to, aby mieć 100% pewności, że w kulminacyjnym momencie wesela (lub innego wydarzenia) wszystko zadziała odpowiednio. Ciężki dym doskonale komponuje się z innymi, często stosowanymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak podświetlane napisy, efekty świetlne przy użyciu specjalnych lamp LED-owych i tym podobne.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty otrzymujesz ciężki dym w całym pakiecie, który obejmuje transport, rozstawienie oraz obsługę urządzenia przez nas. Ty nie przejmujesz się żadną z tych rzeczy ani nie zawracasz sobie głowy zamawianiem płynu i suchego lodu do załadowania wytwornicy. Dzwonisz po nas i chcesz, żeby wszystko grało bez Twojej ingerencji i tak właśnie jest. Ty możesz skupić się na tym, żeby wyglądać olśniewająco na swojej imprezie i aby była ona niezapomniana dla Twoich gości!

Ciężki dym jest idealnym wyborem, jeśli:

Pragniesz przenieść się w zupełnie inny, filmowy klimat oraz podkreślić kulminacyjne momenty swojego wesela. Ciężki dym wprowadzi bajkowy klimat.

Chcesz ukryć ewentualne niedociągnięcia pierwszego weselnego tańca – przekuj niedoskonałości w efektowny sukces razem z ciężkim dymem!

Chcesz sprawić, aby nagranie z Twojego wesela przypominało hollywoodzką produkcję filmową. Z ciężkim dymem uzyskasz efekt, jakiego nie powstydziliby się najlepsi reżyserzy.

Poznaj ceny ciężkiego dymu

Pakiet normalny

500PLN
  • Pierwszy taniec
  • Bezpłatny dojazd do 50 km

Pakiet powiększony

700PLN
  • Pierwszy taniec
  • Wniesienie tortu
  • Bezpłatny dojazd do 50 km

Transport do 50 km od centrum Warszawy i Białej Podlaskiej jest bezwarunkowo bezpłatny. Dalsze odległości rozpatrujemy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły. Jesteśmy w tym zakresie bardzo elastyczni, co oznacza, że obsługujemy imprezy w Warszawie, Białej Podlaskiej, Siedlcach, Łukowie, Mińsku Mazowieckim, Łodzi i okolicach tych miast. Jak możesz zauważyć nie mamy nic przeciwko podróżowaniu i graniu w miejscowościach w województwach mazowieckim, łódzkim, lubelskim czy podlaskim.

Pan Aparacik to nie tylko ciężki dym

Sprawdź nasze inne atrakcje!

fotobudka-warszawa-wynajem

Fotobudka

Doskonała do zaktywizowania gości oraz zapewnienia im wrażeń i wspomnień, których nie zapomną na długo. Odejdź od sztampowych imprez, na których wszystko z góry wiadomo. Zaskocz swoich gości z naszą fotobudką!​

Projekt bez tytułu

Bańki mydlane

Wspaniała dekoracja wydarzeń takich jak ślub, wesele, urodziny, impreza z okazji Dnia Dziecka i wiele innych. Zachwyci wszystkich, nie tylko najmłodszych.​

IMG_20190614_223848

Napis LOVE

Podświetlany napis LOVE wykonany z litego drewna. Wspaniała dekoracja, którą musisz mieć na swoim weselu!


Pakiet się opłaca

Aby skorzystać z kilku naszych usług daj nam znać, aby otrzymać indywidualną wycenęPan Aparacik jest obecny również w mediach społecznościowych: