PAN APARACIK - BAŃKI MYDLANE

Bańki mydlane to idealny pomysł na oprawę wizualną ślubu, wesela, urodzin, czy sesji plenerowych. Przy pomocy naszych wytwornic baniek mydlanych możesz w prosty i bardzo szybki (i wciąż równie oryginalny) sposób uzyskać bajkowy efekt, który wprowadzi Twoich Gości w krainę radości i śmiechu. Dodatkowo, bańki mydlane doskonale wyglądają na zdjęciach, co sprawia, że wspomnienia z imprezy przeniesione na zdjęcia będą wiecznie żywe i jakby wyciągnięte wprost z filmowej produkcji. Poza tym, obecne na wydarzeniu dzieci (i prawdopodobnie część dorosłych) będą zachwycone pięknymi, mieniącymi się światłem bańkami, unoszącymi się powoli do nieba.

soap-bubbles-3517247_1280

Jak to działa i co otrzymuję w pakiecie?

Nasze bańki możesz mieć już teraz – skontaktuj się z nami!

1. Transport i rozstawienie

Po ustaleniu daty, miejsca i konkretnej godziny przyjeżdżamy z całym sprzętem, który później rozstawiamy tak, aby dał jak najbardziej spektakularny efekt. Wszystkie szczegóły możemy ustalić wspólnie lub możesz zostawić całą logistykę nam, tak aby nie dokładać sobie dodatkowych rzeczy, które musisz organizować.

2. Profesjonalną obsługę sprzętu

Przez cały czas jesteśmy gdzieś obok, aby mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Nie musisz martwić się o to, kiedy włączyć i wyłączyć wytwornicę baniek, ani jak się ją dokładnie obsługuje. Od tego jesteśmy my 🙂

3. Niezapomniane wrażenia

Niewielu rzeczy na świecie jesteśmy tak pewni, jak spektakularnego efektu baniek mydlanych na Twojej imprezie. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i wspomnienia oraz doskonałą oprawę wizualną do stworzenia niepowtarzalnych zdjęć i nagrań.

CENNIK

1 wytwornica

300PLN
  • Wytwornica baniek
  • Płyn do wytwornicy
  • Profesjonalna obsługa
  • Bezpłatny dojazd do 50km

2 wytwornice

450PLN
  • 2 wytwornice baniek
  • Płyn do wytwornic
  • Profesjonalna obsługa
  • Bezpłatny dojazd do 50 km

Na wyjście z kościoła/urzędu, z uwagi na chęć uzyskania zadowalającego efektu, oferujemy wyłącznie wariant z 2 wytwornicami.

Pan Aparacik to nie tylko bańki mydlane

Sprawdź nasze inne atrakcje!

IMG_20190614_211912

Fotobudka

Doskonała do zaktywizowania gości oraz zapewnienia im wrażeń i wspomnień, których nie zapomną na długo. Odejdź od sztampowych imprez, na których wszystko z góry wiadomo. Zaskocz swoich gości z naszą fotobudką!

IMG_20190614_223848

Napis LOVE

Podświetlany napis LOVE wykonany z litego drewna. Wspaniała dekoracja, którą musisz mieć na swoim weselu!

IMG_20190608_190010

Ciężki dym

Ciężki dym to idealny sposób na podkreślenie kulminacyjnych chwil wesela, takich jak pierwszy taniec lub też moment wniesienia tortu.


Pakiet się opłaca

Aby skorzystać z kilku naszych usług daj nam znać, aby otrzymać indywidualną wycenęPan Aparacik czeka na Ciebie również w mediach społecznościowych!

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego 😉